SOFTWARE & DATA RECOVERY

OPERAČNÍ SYSTÉMY - APLIKACE - WINDOWS - LINUX - ZÁLOHA - OBNOVA DAT

Software

Čas od času je potřeba provést reinstalaci operačního systému a vyčistit tak registr od různého "smetí" a pozůstatků dříve používaných a odinstalovaných aplikací. V poslední době se čím dál více nabízí k prodeji počítače s jiným operačním systémem nebo bez operačního systému. Potom je třeba systém podle potřeby přeinstalovat nebo nainstalovat nový. Taktéž programy a aplikace vámi zakoupené, nové nebo dříve nainstalované je potřeba nainstalovat. Většina pokročilých uživatelů tyto úkony zvládne bez problémů. Pokud si netroufáte pustit se do instalace či reinstalace sami, nabízíme vám naše služby a provedeme veškeré úkony za vás. Po instalaci provedeme běžné nastavení systému a aplikací pro vaše potřeby. Samozřejmostí je nastavení komunikačních služeb, internet, e-mail, Skype, atd. Nabízíme také konzultace a poradenství v oblasti komunikačních služeb, elektronického bankovnictví, elektronických podpisů, certifikátů atd. Zdarma dodáváme ke každé instalaci antivirový program bez omezení data používání. Nabízíme také zálohování a obnovu vašich dat. Pokud se stane, že se vám pokazí počítač, máte svá data stále na pevném disku a dají se jednoduše přenést do počítače druhého a zálohovat na CD, DVD atd. Pokud ale dojde k poruše pevného disku nebo disk omylem zformátujete, máte svá data většinou nenávratně pryč. Doporučujeme vždy zálohovat svá data ještě na jiná média, flash disk, USB disk, DVD, Cloud system atd., a to podle potřeby, nejméně však 1x za měsíc. Většina pokročilých uživatelů tento úkon zvládne bez problémů. Pokud si na zálohování a obnovu dat netroufáte, nabízíme vám naše služby a provedeme zálohování a obnovu dat za vás.

WEB PAGES - WEBHOSTING

RESPONSIVE WEB PAGES - DESKTOP - LAPTOP - TABLET - SMARTPHONE

Web pages

Nabízíme grafické návrhy a šablony web stránek dle vašich požadavků, vytvoření a umístění na web server. Poskytujeme kompletní webhostingové služby, aktualizace a zálohování. Web stránky tvoříme responsivní, zobrazení funguje v desktopech, laptopech, tabletech i smartphonech. Níže je pár ukázek naší tvorby.

Autoškola Piškula
Ceniga & Synové
Elektrokol - Pavel Kolář
Top-Install - Aleš Kostrůnek
František Machara
Kamenické práce - Petr Mikula
Nábytek a interiéry - Jiřina Novotná

Penzion pod Chřiby
Sokolovna Roštín
Voch Nábytek
Stolařství - Roman Vymazal

KONTAKT

K DISPOZICI DENNĚ - KONZULTACE ONLINE - SKYPE - MESSENGER - VIBER - WHATSAPP


ZPRÁVA

Pokud máte zájem o naše služby, potřebujete poradit nebo se zeptat, zavolejte nebo napište. Veškeré ceny našich služeb jsou smluvní.